kablik

Díváte se na Vinaře?

Ačkoliv jsem z Brna, nemůžu zjistit kde se nachází Vlčkovo vinařství z tohoto seriálu, pomozte, díky.

Nejlepší odpověď
Nazdar Bazar

http://www.fil­movamista.cz/fil­m/nalezenamis­ta?id=2762-Vinari
Doplňuji:
Adresa místa: Zaječí čp. 484

Popis skutečného místa:
Vinařství U kapličky.

Další odpovědi
www

Jsem z vinařské oblasti od Brna a právě proto mně stačil ke shlédnutí jen první díl a víc už nikdy.
Přepokládám, že žádné vinařství toho jména existovat ani nemůže, tedy ve skutečnosti neexistuje. Například já být totiž vinařem toho jména, žaluji autora seriálu hned z několika důvodů 🙂

setapouch

Ne.

Emefej

Nedívám.

lota

Ne a potom, co jsem o tom slyšela, se ani nepodívám.

kablik

pro WWW a setapouch doporučuji sledovat AVATAR a podobné p.čoviny…

setapouch

Gratuluju ti k tvé odvaze ukázat svůj omezený rozhled.

Nazdar Bazar

www: Ačkoliv má tvoje odpověď minimální hodnotu, hlavně že sis dal nominaci.