JájsemRaibek

Díváte se na video v letadle při cestě na dovolenou?

Sledujete to videoco mají v nabídce?
Nebylo by dobré třeba dávat film čelisti, pokud cestujete někam k moři?
Popř. nějaký katastrofický film o pádu letadla?

Nejlepší odpověď
huxa

Ještě jsem neletěl, ale jednou jsem jeli 3 dny v autobuse a pouštěli nám různé trháky od bobulí až po akční film, kde autobus plný lidí nemohl zastavit a nakonec vybouchnul :)

Další odpovědi
hanulka11

V letadle se dívám z okýnka , nějaký film by mne nezajímal.

Drap

Nedívám. Nepoužívám na dovolenou letadlo již spoustu let. Myslím, že tyto filmy by asi nebyly ty nejvhodnější.