Avatar uživatele
Nikkol

Díváte se na hokej raději doma nebo vyrazíte někam do kolektivu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? fablen před 4731 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Několikrát za život jsem zkoušela jít hospůdky s manželem,ale já tam na to nemám klid-každý chlap je hned nejlepším trenérem,couraj na záchod,hučí jak o závod,já k tomu potřebuju klid-tak jsem doma.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Terryle

Ideální je malej kolektiv – s pár kamarádkama nebo s tátou. Občas sice do hospody zajdu (hlavně když jsem v Praze a nemám televizi), ale chci aspoň pár kamarádů, sama bych nešla. Nehledě na to, že mě štvou takoví ti hrozní fandové „kdo neskáče není Čech“, co řvou, že neslyšíš komentátora, na obrazovku nedohlídneš a pořádně nic nevidíš. A když se na to koukáš soustředěně a snažíš se z toho něco mít, ještě se do tebe navážej, že jsi houby fanda. Napadlo mě sice, že bych na finále poprvé v životě vyrazila na staromák, ale když jsem viděla ty davy, co to tak děsně „hospodsky“ prožívaj, tak si říkám, že snad radši ani ne. Mám radši svůj klídek a svý tichý a spokojený sledování, případně i oslavy…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
venkovan

Jsou kvalitnější programy, pokud bych musel sedět u televize. Stačí si poslechnout sportovní zprávy. Skákat davu u před televizí – děkuji nechci.
Nepopírám, že při přímém přenosu není jisté napětí, ale pokud se dívám, tak se víc těším z dobrého hokeje než z toho kterého týmu. ŠvédovéxFinové – to jsou také hezká utkání, stejně jako další

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Pokud se hraje už o medaile,jdu mezi lidi,kteří fandí našim sportovcům a nejinak tomu bude zítra a finále v neděli!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek