RyuzakiKate

Díváte se na filmy raději sami nebo s někým?

Teď myslím domácí prostředí, ale jít do kina sám taky není špatné…
Spousta kluků bere pozvání na film jako záminku, ale já to přímo nesnáším, když se se mnou chce někdo na něco podívat. Když to je animák nebo komediální seriál, tak to ještě překousnu, ale jinak ne. Nejradši se na filmy dívám u sebe v pokoji zabořená do křesla s plápolající svíčkou na stole a sluchátky na uších. Pokud bych se dívala s někým, tak si to pořádně neužiju, nedokážu se do toho patřičně „zažrat“. Jeden člověk mi to hrozně vytýkal, já jsem mu oponovala tím, že když chci vidět, film, tak chci vidět film, a né to mít jako jakousi kulisu, to mi pak přijde škoda…

Nejlepší odpověď
www

Výlučně sám. Nemám totiž rád, když někdo ovlivňuje moji volbu a ještě do toho poté nesmyslně kecá.
Považuji se za náročnějšího diváka se specifickým zaměřením, ne vše mne uspokojí. 😉

Další odpovědi
anonym

Zásadně sama. A čím jsem starší, tím víc na tom trvám. I u té televize doma.
Zažila jsem v manmželství maniaka, který neustále přepínal programy, takže jsem z žádného filmu nikdy nic neměla.

anonym

S tím souhlasím, radši sám, ale mám kámoše, v kině mlčíme a čučíme.

anonym

Taky sama, je to lepší, mohu se lépe soustředit, já si dokonce některé scény vracím, když je to stažený film, což mám už kvůli tomu raději, než tv.

led

Je to rozdielné. Sú filmy ktoré je lepšie pozerať bez spoločnosti, sú filmy pre dvojice, sú filmy vyžadujúce si atmosféru kamenného kina, či amfiteatra. Pri niektorých filmoch je zaujímavejšie sledovať reakcie divákov, než vlastný film…
Takže nedá sa povedať radšej pozerám sama, záleží to naozaj od konkrétnrho filmu a momentálnej fyzickej, psychyckej a spoločenskej dispozície…
Pri horore je krajšie báť sa hromadne, pri lovestory (zaľúbenom príbehu) je to krásne v páre a psychologické človek radšej vychutná sám.