Ušel ventil

Dívali jste se teď na ČT 1 na film Metanol ?

Zatím mám dojem ,že postavu co hrál Lukáš Vaculík je v tom nevinně,co vy na to ?

Odpovědi
Gestas

Vaculík podle mě zkrátka neumí hrát hajlzíky.

Kepler

Jo, díval jsem se a s velkým zájmem. Výkony herců mě ale nezajímaly. Konečně jsem se dozvědě, proč k celé aféře došlo. Celých pět let mi to vrtalo hlavou a nemohl jsem to lidsky pochopit. Teď už to vím, ale celou svou teorii si ještě ověřuju. Možná se k tomu ještě někdy vrátím, bude-li zájem.

ahold

Každý, kdo se podílel na tom kšeftu nese svůj podíl na následcích.
Kdo a jaký nedokážu posoudit. Ale každý.
A výkony všech herců byly uvěřitelné. Líbilo se mi to a moc.
Na rozdíl od V.I.P. vraždy. To je katastrofa.

ivzez

@Kepler:
Bude zájem.

ahold

Kepler
Já bych se s dovolením také přidala.