Avatar uživatele
Ušel ventil

Dívali jste se na pořad ANO, ŠÉFOVÁ?

Prý je to hrozné, se Zdendou to bylo lepší?
Včera jsem to skouknul a tak velmi nepřijemné lidi jsem dlouho neviděl, všechno věděli ,všude byli ale na vaření si pozvali svého kuchaře .

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? briketka10 před 1970 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… ne nadarmo se říká: že když dva dělají totéž, nejni to totéž …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

Nechci být zklamaná :(
Nedívala.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jirka F

Bohužel jsem se na Ano šéfová podíval(ze zvědavosti) a raději jsem se po chvíli odebral do říše snů…no comment.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Jo. Na zkoušku. Nemá to drive.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
miroslav.bk

Dival, a je to takove divne.
Obsah, dej..to by jeste uslo, ale ty misty az trapne pokusy o mluvu, hodnoceni a hlasky Z.Pohlreicha ten porad zbytecne srazi dolu.

Kdyby se za kazdou cenu „nesnazili byt Pohlreich“ (coz stejne nikdo nikdy nebude), nebylo by to zle. Pocitam, ze po par dilech "si to sedne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Anikitos

Ani ”Ano šéfe!” jsem nesledoval. Nevím proč se dívat na kuchaře po, kterých pořád někdo řve… Nebaví mě to.
:)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tony2412

„Ano šéfe“ to není ale mě se to celkem líbilo, jde jen o zvyk, bylo jasný že po Zděndovi to bude mít každej těžký! Jde o to že se člověk s tím pořadem podívá do zákulisí těch restaurací, jak vše funguje apod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Katie13

Podle mého to byl docela trapas. Všechno zbytečně přehnané a vyhrocené, jen aby byla sledovanost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Nedívala jsem se, odradila mne upoutávka.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Jídlo a vaření