Ušel ventil

Dívali jste se na pořad ANO, ŠÉFOVÁ?

Prý je to hrozné, se Zdendou to bylo lepší?
Včera jsem to skouknul a tak velmi nepřijemné lidi jsem dlouho neviděl, všechno věděli ,všude byli ale na vaření si pozvali svého kuchaře .

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… ne nadarmo se říká: že když dva dělají totéž, nejni to totéž …

Další odpovědi
briketka10

Nechci být zklamaná :(
Nedívala.

jirka F

Bohužel jsem se na Ano šéfová podíval(ze zvědavosti) a raději jsem se po chvíli odebral do říše snů…no comment.

nyjono

Jo. Na zkoušku. Nemá to drive.

miroslav.bk

Dival, a je to takove divne.
Obsah, dej..to by jeste uslo, ale ty misty az trapne pokusy o mluvu, hodnoceni a hlasky Z.Pohlreicha ten porad zbytecne srazi dolu.

Kdyby se za kazdou cenu „nesnazili byt Pohlreich“ (coz stejne nikdo nikdy nebude), nebylo by to zle. Pocitam, ze po par dilech "si to sedne.

Anikitos

Ani ”Ano šéfe!” jsem nesledoval. Nevím proč se dívat na kuchaře po, kterých pořád někdo řve… Nebaví mě to.
:)

tony2412

„Ano šéfe“ to není ale mě se to celkem líbilo, jde jen o zvyk, bylo jasný že po Zděndovi to bude mít každej těžký! Jde o to že se člověk s tím pořadem podívá do zákulisí těch restaurací, jak vše funguje apod.

Katie13

Podle mého to byl docela trapas. Všechno zbytečně přehnané a vyhrocené, jen aby byla sledovanost.

GM

Nedívala jsem se, odradila mne upoutávka.