ivosek2

Dívali jste se na farmu? Komu jste fandili?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=I6WBB96PN8A

Odpovědi
Pepa25

Ne. Reality show jsou obecně kravina a tako prý byla obzvlášť velká.

lota

Ne. Jednoduchá odpověď.

suaeda

Snad jediný reality show pořad na který se dívám. Jednak soutěžící zde dostávají dost zabrat a jednak některé činnosti, které soutěžící musí provádět jsem zažil jako děcko u prarodičů. Farma je také o nedostatku jídla a značné fyzické a psychické zátěži. Poslední farmu na TV Markiza jsem fandil Janě Ivaničové.

anonym

Možná se začnu dívat a možná to i začnu prožívat,ale zatím se dívám na TV ,když je vyplá,ale rozhodně díky za tip jenom doufám,že ten unikátní filmeček nikdo zase z YT nevymaže jako minule?!

turbo085

Jirka Král ♔ :)