petra15

Divaji se vam muzi „naschval“ na poprsi tak, ze si toho musite vsimnout ?

Ve vytahu; par lidi; trapne ticho. Jeden se mi dival stridave na oblicej a poprsi. Tak jsem se mu taky divala stridave do rozkroku a do oci…a…

Nejlepší odpověď
iceT

No,na mě toho k vidění už moc není,ne že by nebylo co se týče rozměrů,ale jsem raději nenápaná a pokud možno čumím raději pod nohy než po ptákách.....:-)

Další odpovědi
zzzzz

Jestli to nebude tím sezením v zahradní restauraci. 😁
Jak dopadla ta story z výtahu???
Doplňuji:
Proč asi utrácíme majlant za Wondebru?

anonym

Ne – není to schválně…
Chlapi prostě někdy čučí… Je-li na co…
😉
To, že se ti – aspoň občas, kouknul i do očí, znamená, že si byl vědom nevhodnosti svého počínání – ale ´nemohl´ si pomoct…
😉
Tedy – nebyla-li´s od něčeho pokecaná…
😉

Drap

Nikdy se na mně takto nikdo nedíval.

anonym

Ano. Velmi hezký, takříkajíc feministický přístup. Jen tak dál. Pro případ, že by někdo nevěděl, jak taková feministka vypadá, tady jedna je:
http://www.cas­.sk/clanok/146728/n­aivna-lucia-kollarova-chcem-aby-sa-o-mna-chlapi-pobili.html

  • Mohu místopřísežně prohlásit, že nejsem schopen podívat se jí ani na prsa. Mimochodem, děvčata… jste ráda, když Vás muž pustí před sebe? Podrží dveře? Přinese květiny? Pokud ano, děláte chybu Vytlučte si to z hlavy, sakra už jednou. Je to mužský šovinismus a ten v gender vyrovnané společnosti nemá co dělat! Naučte se jezdit s bagrem, zkuste uzdvihnout krumpáč a začněte trénovat, aby jste se ve vojenských oddílech vyrovnaly mužům. Tak je to správné a to jsou ty světlé zítřky.

No, a my, šovinistická prasata, Vám pak dáme konečně pokoj, a půjdeme za těmi ženami, které ví, proč se kterýkoliv savčí druh dělí na samce a samice. Na Vás zbude spermabanka.
Doplňuji:
Btw, tázající se není tím, zač se vydává. To jen upozornění pro ty, co také spamoval(a).

redy

Nemám to ráda nosím rolák,v létě stojáček 🙂

Hamon

Otázka by měla stát jinak: Chodí ženy schválně oblékané tak, aby se je jim muži „naschval“ dívali na poprsi tak, ze si toho musi vsimnout?
Chápu, že když se žena oblékne pěkně nebo dokonce vyzývavě, nemusí to být výzva pro všechny, ale jen pro toho jednoho. Jen se potom těžko může divit.

zjentek

to byl romantik, zajímalo ho, jaké máš srdce ..no a nabídnul ti ho? ..páč já bych ti jej nabíd, kdybys mi po něm takle klouzala očima ..srdce :o

Alesh

já na poprsí ženám nekoukám, já jim čumím na kozy 🙂

mosoj

Koukám u poprsí nával. A co teprve když se jedná o kozy. Lepší než domácí úkoly, které nechce nikdo řešit.
Také se rád podívám.

NikkiHeat

tvůj postoj je moc milý…ale já se zásadně ženě při hovoru na poprsí nedívám (ačkoliv bych rád) protože vím, že je to neslušné

Stingo

Ten pohled někdy sjede, aniž by si to člověk uvědomil.

Já jsem sice horňák, ale ještě o úrověň výš. Prostě krásný oči mě přitahují vic.

kia

Ještě jsem si toho nevšiml, takže nevím. Čau Pepa

cochee

U mě bys s trapným tichem nepochodila – já jsem totiž dolňák, takže na kozy bych ti nečuměl a kdybych ti čuměl na prdel, tak bys o tom zas nevěděla, protože bys to neviděla :) no a navíc když jsou vedle sebe patnáctka a žena mi přiměřenějšího věku (čti: šestnáctka a starší ;) ), tak okukuju tu starší ;)
Doplňuji:
jo sorry, že kafrám do otázky pro ženy :)

petra15

Alesh
a kam ti ma "cumet"ona?
no byli byste krasny par.......:-):-)

arygnoc

dívate sa v kine na film alebo na divákov?

to je tak, peťa, keď si na seba hodíte opasok miesto sukne a kozenky necháte na slniečku, tak sa nedivte.

ak sa vám to nepáči, treba nosiť potápačský skafander, v horšom prípade tie hnusné neforemné mikiny s kapucou (ale viac sexy by ste bola asi v tom skafandri) a tie nohavice s pudlom pod kolenami (čo vyzerajú, ako by si tam dotyčný nosil poslednú stolicu [rozumejte ho*no]).

ženy túžia byť krásne a obdivované, preto sa obliekajú tak, ako sa obliekajú.
ak niektorá má výstrih po kolená a potom sa pohoršuje, že jej chlapi nepozerajú do xichtíku s pol kilom dermacolu, tak je pokrytecká hnusoba.

takže – byť krásna sa dá byť i menej vyzývavo oblečená – niečo o tom vedia ženy v burkách :DD – chôdzou, vystupovaním vtipom, šarmom, intelektom, „iskrou“, ono tie kozenky hodné pohľadu nebudete mať na veky.

ale k otázke:

samozrejme že sa dívame naschvál, keď naschvál ponúkate.
hlúpy, kto dáva, hlúpejší, kto neberie.

;)

gagaga

zrovna me si dnes jeden prohlizel na hotelovem baru ( kde jsem si cetla a sama popijela mochito po sluzebni schuzce )..
…nejdrive jsem si mysllela, ze na me kouka jako na lehkou devu co ciha na kuncofta ( prestarlou devu ), ale pak jsem zjistila, ze svrastil oboci a meril si me jako by zpracovaval posudek pro udeleni hypoteky . !

;(

  • iv-

petra15

🙂

petra15

ano, souhlasim…hezky prispevek…ale , ze bych se nad tim nejak pohorsovala?–naopak…:)

arygnoc

mňa by iba zaujímalo, či si j ženské vzájomne pozerajú do výstrihov.

chlapi našťastie sú zamestnaní tými výstrihmi, takže po ptákách moc nečumia, ak opomenie 4% – ktorých je podľa mňa ale čím ďalej tým viac (aspoň teda v médiách), mám taký pocit (to je všade samý pupuš/lesba, postihnutý, alergik atď. – kam sa podeli normálni ľudia?)

iceT

ja pozerám,ja sa priznám.Ale pozerám na ženy ako na celek,nie len do výstrihu,zaujíma ma oblečenie,kabel­ka,boty a takto hladám inšpiráciu pre seba…

petra15

🙂

petra15

Yanek1
nenavidim feministky, a uvedla jsem to jiz nekolikrat a ted jsem si to dala i do profilu…

petra15

ve feministickych casopisech jsou pekne praseciny…takove, co uvadis…:)
taky jsem toho nazoru, kdyz chce byt nektera vojakem, jen proto, ze to je chlapske, tak by predpokladem c.1 melo byt(krome magorem), ze „musi dobre snaset analni styk“, nebot v budoucnosti budou nasazovany do muslimskych zemi-jinde konflikty nejsou…:):-):-)

petra15

a jestli jsem nekoho spamovala? Staci zadat otazku : „Byl uz nekdo z vas spamovan ucastnici Petra15 ?“ Rada si to prectu…:)

petra15

Stingo
jen se nevymlouvej…:)

petra15

drap
kdybys nosil jako redy stojacek…to by se na tebe slecny divaly…:)

Hamon

Leckterý chlap má „stojáček“ od jara do konce léta :D

petra15

🙂:-)

petra15

mowla
myslis pokendana.....od jogurtu?

zzzzz

ne on myslel to co -iv- vystřihuje .-)

petra15

a jak dopdla ta story z vytahu ? pozvala jsem ho (jen z legrace)na kafe…a on ze jo…a to jsem mela problemek…bylo to nastesti v obchodaku…:)

zzzzz

Ve zkušební kabince??? :-ooo

petra15

ty musis taky vsechno vedet.....:-):-)

petra15

po kratkem rozhovoru jsem zjistila, ze je to blb…nemel zadne jednani..:(…a tak jsem se rozloucila…:)

gagaga

vystrihovala !! ;(

zzzzz

🙂

gagaga

dneska uz vystrihavam svoje hnede flicky ;(