Nikyna

Divaji se na absenci ? V pihlaskach na stredni

Jsem v 9 a mam 100 hodin absence Vadi to ? Nejak na stredni a přijetí ?

Nejlepší odpověď
Emefej

Ty se raději na stredni nepihlasuj.

Další odpovědi
elkon

Záleží na důvodu absence. Jestli zdravotní, nebo jsi flákač, kterého škola nebaví, pak nemá smysl do ní chodit. Ale bez vzdělání nejsi nic.

Mravenec

A proto je dobré do školy chodit. Důležité jsou hlavně přijímačky.

Ketrouš

Jsem velice ráda, že tě tady většina lidí odsoudila ale odpověď z nich nevypadla :). Taky mě to zajímá, protože to nevím.

Rokio

elkon: Nesouhlasím. Někdo může mít jen základku, ale je příslušníkem bílé rasy. Pak je někdo. Jiný zase může mít nízké vzdělání, ale je milionář. To už něco znamená.

elkon

Od tebe nikdo souhlas ani nečeká. Svoji úroveň předvádíš např. vybíráním automatů a pod.