LucinkaLLL

Divá Bára – počet stran

Kolik stran má kniha DIVÁ BÁRA od BOŽENY NĚMCOVÉ? Našla jsem nějakou na internetu v pdf a ta má 45 stran, a nevím zda je to ta kniha, kterou mám mít jako referát..

Nejlepší odpověď
brillant

45. http://www.cbdb­.cz/kniha-3399-diva-bara-diva-bara

Další odpovědi
annas

Kolik má stran? V každém vydání jiný počet. Pokud je na knize napsané DIvá Bára – povídka, tak by měla být celá..Vychází i kniha Divá Bára a jiné povídky.

Co je na pdf, to nevím. Může to být jiný formát, nebo není povídka stažená celá. Když nevidím, nemohu víc dodat. Zajděte si do knihovny a zkontroluje si, zda je povídka celá.