Dítě ve střídavé péči?

Dobrý večer,
mám 2děti,9 a 4roky,před čtyřmi lety jsme se s přitelem rozešli a děti byly svěřeny soudně do mé péče,ex přítel odletěl do Anglie,nyní se vrátil,po tu dobu nejevil o děti zájem,o staršího minimálně a mladšího nezná vůbec a nyní chce staršího syna do střídavé péče,já s tímto nesouhlasím a on o to bude žádat soudně.je možné,aby mu soud vyhověl?Děkuji za odpověď,Bardońová

Odpovědi
Dandi

Samozřejmě, že to lze a s největší pravděpodobností Vám soud vyhoví. Je však možné, že staršího syna bude zpovídat psycholog, který bude chtít zjistit, jak se k tomu staví.

Attack-design

pravděpodobně soud nevyhraje v 99% zůstavají děti u matky