Avatar uživatele
anonym

Taky se Vám někdy stalo, že ještě než se narodilo Vaše dítě, že jste netrpělivě a nadšeně čekali?

Ptám se přímo rodičů .. taky se Vám někdy stalo, že ještě než se narodilo Vaše dítě, že jste netrpělivě a nadšeně čekali?? Ať už bylo Vaše či někoho jiného? Mám v plánu se o to střídavě starat .. to musí bejt něco krásného, když se to narodí s pocitem, že je to Váš potomek:-)
Doplňuji:
Funna: Tak matka dítěte nežije semnou a má novýho kořena a dítě se ještě nenarodilo.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? gagaga před 3451 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Téměř každý rodič očekává netrpělivě narození. svého potomka.A obdobně to bylo i u mne

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Funna

trochu zvláštně formulovaná otázka…kdy jindy, než před jeho narozením, se dá netrpělivě čekat? .-)…a úplně nechápu oč se chceš střídavě starat, co je to TO?…dítě? budete si ho s jeho matkou přehazovat z dělohy do nevím kam u tebe?? 🙂
____________
jasně, že se většina rodičů těší až se dítě narodí…zvlášť, když je to chtěné dítě, není to nic neobvyklého…a nevím, jak to mají chlapi, ale po porodu jsem si neříkala…to je MOJE dítě…byl to prostě človíček, který ze mne „vypadl“ a já ho milovala…a miluju dodnes .-)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Samozřejmě, že jsem měl radost. Oba jsme měli radost. A teď mám vnuky a je zajímavé, že jsem se těšil na něj ještě více než na vlastní děti a když jedu s kočárkem, připadám si šťastnější než když jsem vezl vlastní děti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Luke, už jsem se Vás u jednoho z předchozích dotazů ptala, proč už
s matkou nejste spolu a jak si představujete střídavou péči o kojence.

Těšíte se na dítě tolik, že byste je připravil
o přirozenou výživu a chtěl je krmit náhražkami?

K této otázce:
Neumím si představit ropdiče, který by se
na narození dítěte netěšil.

Máme tři děti o pokaždé jsme se na ně těšili stejně.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gagaga

ano .., a pozdeji jsem .. " netrpělivě a nadšeně čekala " az vypadnou oba z domu

  • iv-

před 3452 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Funna

🙂

před 3452 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek