Miroslavst

Diskuze u otázek?

Byla tady diskuze nebo ne? Pokud ne, potřebuji nutně psychiatra. Pokud ano, co na ní bylo špatné, že tam není?
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdy-jste-se-naposledy-hezky-zasmali
Mám takové tušení, že tam bylo něco o tančících opicích.
Doplňuji:
a jó, ta diskuze probíhala vlastně pro buraka a ne u té mojí otázky.

Nejlepší odpověď
anonym

smazána byla adminem ptotože otázka byla směrovaná určité osobě

Další odpovědi
PostApMan

Tak to jsem prošvihl, to ti nepotvrdím ani nevyvrátím, ale tuším správně, že v diskuzích neplatí pravidla pro odpovědi a otázky ne ? Tuším že se tam nesmí psát sprostě a dodržovat zákony čr, to je celé, jinak je to volná diskuze o tématu otázky ne ?

Pro Burak : Bavíme se o otázce, nebo o diskuzi u otázky?

anonym

o otázce že byla smazána

anonym

ty tančící opice jsi poslal na „pro buráka“ admini to smazali protože v kodexu je zakázáno dávat dotaz určité osobě

anonym

co to je?já neodpovídala a ted koukám že můj profil a nějaká odpověd