SinceX

Diskuze na odpovedích?

Poslední dobou, sem chodím na odpovědi s tím, že radím lidem, ale dočítám se hodně jiných zajímavých otázek..ale přesto se mi nelíbí styl stránek.
Už týden koukám a skoro každá otázka v kategorii počítače je o vypalovačkách, co kdyby administrator, založil forum, kde by například bylo všechno o vypalovačkách a jejich softwarech. Vím, že odpovědi.cz je jako by velké forum. Přesto, by to mohl být dobrý nápad :)

Nejlepší odpověď
ten který je

V levé části panelu je kategorie otázek.Každý kdo potřebuje si může vyhledat téma a může čerpat ze starších odpovědí.Mne to tak vyhovuje ostatním nevím ale jsem celkem spokojen.

Další odpovědi
anonym

nebo třeba založit forum pro TY ,kteří pořádně o PC pomalu nic nevědí,ale už chtějí stahovat filmy,vypalovat filmy,dokonce stahovat pomocí torrentů,no bylo by toho moc,mohl by se toho jeden ujmout a těmto lidem celé dny vypisovat dopodrobna veškeré postupy(myslím,že za týden by toho měl tak akorát plné zuby.
chtěl jsem ještě doplnit takovou malou vsuvku,když já jsem začínal s PC a chtěl si něco stáhnout a dokonce vypálit,tak jsem si koupil potřebnou literatůru a začal študovat, zkoušet a znovu číst v chytrých knihách až jsem se to vše bez cizí pomoci naučil.Bylo to o to horší,že to bylo dost pozdě, v mých padesáti letech.Je mi o deset více a stále pročítám literatůru věnovanou PC,ať hadwarové,tak softwarové.

Miroslavst

ono je pro ně lepší napsat dotaz než do vyhledávače nahoře zadat třeba vypalování, dvd, a jiné údaje. Některé otázky se tu opakují.
Ale to přejde, tak jako doufám přešlo i to s tou amnestií, která tu byla počátkem roku. Už jsem šílel z toho, jak každý dotaz zněl: vztahuje se na mě amnestie?
Probůh jaká amnestie??? Byla jen novela zákona a ta zmírnila některé tresty popř. byly tresty zrušeny. to nemá nic s amnestií společného. Hlavně se to týkalo alkoholu za volantem. A stačilo, aby si dotyčný zadal alkohol, a třeba i tu amnestii.