krftwrk

Diskuze na novinkach??

Co si myslite o novem pravidlu, ze kazdy diskutujici na novinkach ma pravo jen na dva prispevky ?

Na jednu stranu je to omezeni projevu, diskutujici nebudou moci vzajemne argumentovat a resit danou problematiku vice do hloubky, nadruhou stranu mozna budou diskutujici vice premyslet, co vubec vypusti z ust a nebudou tam psat takove blafy jako doposud.

Nejlepší odpověď
MichalTy

Podle mě jsou diskuze na Novinkách už dávno ztracené. Prostě 90% lidí k čemukoliv napíše něco ve smyslu zlatý komunisti, Kalousek je svině, kapitalismus zlo atd., ti, kdo nesouhlasí, mají vždy mnoho mínusových hlasů.. Podle mě si tam jen pár zapšklých komunistů chodí vylít vztek.

Další odpovědi
Lamalam

Žádná škoda, diskuze na Novinkách je žumpa českého internetu.

lukas.zmizik

To mne velmi udivuje – jak někdo může říct, že je omezován v projevu a kdosi novinky dokonce srovnává s režimem Hitlera nebo tvrdé totality. Tohle může vypotit jen opravdu idiot.

Zaprvé – každý má právo svobodně se vyjádřit, ať si zřídí svoje stránky a svobodně se vyjadřuje jak je libo a ať si tam píše co chce, nikdo mu to cenzurovat nebude…

Zadruhé – tím, že se někde registruji, zároveň souhlasím s podmínkami někoho, komu ta diskuze patří, a ten si může určit podmínky jaké chce, je to jeho svaté právo, co smaže a co si nechá. Když dovolím na své pokojové nástěnce přispívat veřejnosti a to, co se mě nelíbí jednoduše strhnu, budete mě jako srovnávat s Hitlerem?

Zatřetí – diskuze je diskuze a chat je chat – má snad někdo problém vyjádřit svůj názor a mít na to dva pokusy? Když vyjde článek a pod ním je v diskuzi např. 685 příspěvků, tak on jako existuje někdo, kdo ty sprominutím zvratky někdo poctivě čte od začátku dokonce?

Hamon

Nemyslím si nic, Novinky.cz nečtu.

mosoj

Tak si to vynahraď zde a ptej se a ptej se ............ a odpovídej a odpovídej .....