afro.minerva

Diskuze k otázce…

Všimli jste si, že je teď nově uvedeno u každé otázky „Diskuze k otázce“?
Doplňuji:
Pro Michala: Proč si hned myslíte, že to považuju za něco špatného? Jenom jsem na to upozornila. Když si přečtete můj příspěvek do diskuse, tak tam je to jasně napsané…

Nejlepší odpověď
standa

Konečně 🙂

Alespoň se oddělí zrno od plev 🙂 a vyznavači ´debat´ a ´výměn názorů´ si budou moci nerušeně dopisovat, aniž by porušovali kodex uživatele, platný pro pokládání otázek a odpovědí.

Další odpovědi
Michal

A co je na tom špatného? Proč o tom píšete?

anonym

Uvidíme.Jsem zvědav.

panenka

ano všimla afro minervo znamená to pokud zde bude mít k odpovědi nějakej dotaz tak si to právě napíše do té diskuse

Džanička

Ano všimla jsem si toho také,popravdě řečeno jsem si dnes říkala jestli jsem si toho dřív nevšimla,nebo je to nové.

afro.minerva

Já bych řekla, že je tohle bezvadnej nápad.

annas

Děkuji za upozornění. Poznámky jsem si nevšimla. Pro odpovědi na některé otázky určitě vhodnější forma.

standa

Zkouším novou funkcionalitu…