Diskriminace

Proč mi smazali můj dotaz, jsem si stejně stihl přečíst odpovědi ty jeden cenzore, škaredej.
Doplňuji:
Jak do psychiatrické ordinace, když od tuď píšu :).

Nejlepší odpověď
iceT

Smazali ti to proto,že je nepřípustné vkládat odpovědi,které nábádají k násilí nebo trestnému činu.
Promiň,ale otázka byla vhodná tak do psychiatrické ordinace.

Další odpovědi
anonym

Tak koukám, že moudrý pohled zde občas opravdu schází. Někdo smazal otázku, která byla položena jako naprosto pochopitelný vtip. Také proto jsem na ni jako na vtip reagovala. Zdá se mi, že zde hodně lidí má problémy s vlastní identitou a je potom pro ně problém rozlišit, do jaké kategorie otázek nejen otázku zařadit, ale jak ji také vnímat a přijmout.
Klubru, Tebe upozorňuji, že Tvé legrácky není skutečně zřejmě každý schopen ihned pochopit.
Ostatní upozorňuji, že pokud zde někdo nemá soudnost a zdravý rozum, tak to hecař klubru jistojistě není. IK, spíš se obávám, že než se dostane psychiatrům do rukou takové číslo, tak na té psychině budeme my všichni ostatní.
Projdi si jeho odpovědi. Ty nejsou výplodem chorého mozku.

Amie

Zvykej si.. takovej je život. Diskriminace je všude. Byla, bude a je.

IK

Nerozumím jak to myslíš.
Chceš se dostat do ordinace? Objednej se.
Chceš aby tě léčili? A nejseš ty náhodou blázen?
Píšeš z ordinace, nebo z čekárny? V léčebně ti noťák nenechají.

Petra09

O jakou otazku slo?