panenka

Disk Cleaner

Dobrý večer známý mi dnes nainstaloval Disk Cleaner protože ho mám poprvé a je v angličtině pořebovala bych napsat přesný postup jak s tymto programem čistit počítač děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

http://transla­te.google.cz/tran­slate?hl=cs&sl=­en&u=http://www­.diskcleaner.net/&e­i=bcuwTMqXKtHHswbR­2oTCDQ&sa=X&o­i=translate&ct=re­sult&resnum=3&ved=0C­CoQ7gEwAg&prev=/se­arch%3Fq%3Ddis­k%2Bcleaner%26hl%3Dc­s%26prmd%3Div

Další odpovědi
elektrikář

Udělal jsem to také a vyčistil mi všechna hesla a přístupy a nemohu se přihlašovat s mail adresou. Už jsem jej zase smazal.Byl to CCleaner Z cd PC extra můžu vam to cd půjčit je to v češtině

anonym

Panenko proč si necháte stále od známého něco takového instalovat? To nevěříte Ge0rge ani Odpovědím?

panenka

Věřím jim protože ale sbírám zkušenosti ohledně počítače a vždy se mi naskytne i něco jiného tak se zeptám abych věděla pro příště.Známý mi řekl že ten Disk Cleaner je lepší než Ccleaner proto potřebuji zjistit jak se s Disk Cleaner dělá

anonym

Odpověď

ge0rge

radeji neinstalujte tyhle programy, většinou jsou to podvody, rozhodně nefungují tak zázračně jak inzerují … zvlášť pokud to má být placené, jde docela určitě o nějaký svindl.

pro tento účel ještě můžete použít CCleaner a Defraggler (obojí na slunecnice.cz jako freeware) nečekejte zázraky, nic jiného skutečně nemá smysl.

Pokud chcete skutečně zrychlit počítač pořidte si více paměti RAM, rychlejší procesor/desku/dis­k… nebo používejte méně náročný sofware obecně.
Užitečná:
Označit odpověď jako užitečnou

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zrychleni-pocitace-2