LEONEK

Disk C a Disk D jak na data?

Mám problém- na notebooku mám dva disky a to disk C na který se mi ukládali soubory files atd na druhý disk D tam šli filmy stažené soubory atd a ted bohužel to nejde prosím o radu jak na to , aby mi vše nepodstané šlo opět na disk D děkuji L.

Odpovědi
Alesh

Co znamená „nejde“? 🙂 To neumíš otevřít Průzkumník a přesunout si to?

Hamon

V jakém prohlížeči/download manageru?
Obvykle si pamatuje umístění, kam se naposledy stahovalo. Ale podle „popisu“ se zdá, že se stahované soubory ukládají automaticky, proto je potřeba říct, jaký prohlížeč používáš. Podle toho se dá poradit, kde se to nastavuje.
Doplňuji:
Jde o Mozillu. Mozilla bývala samostatný prohlížeč, dnes je to Mozilla Firefox. Jestli je to tato, pak v menu Tools → Options, první karta General (mám jen EN) a na ní Downloads.