Kubina

Dira oblek

Caudy pratele koupil sem si ze sekace krasnej oblek ale je tam jedinej nedostatek ze je tam dira vypada to jako od cigarety kdyz to necham od svadleny zasit a zasije to sicim strojem bude to videt ze tam byla dira? Je to rozdil kdyz je to zasivany jehlou a niti? Dekuju nazdarek

Nejlepší odpověď
sardoska

Švadlena se bude snažit zašít to tak,aby nebylo nic videt, ať už strojem nebo rukou. Proto radši odlož jehlu a nit a přenech to odbornici 😉

Další odpovědi
anonym

Take se latka da zacelit.Svadlena Vam poradi.

ReHu

http://www.krej­covstvi.info/sce­lovani.html