Postmaster

Kdo je autorem diplomové práce?

Z díla bychom měli spatřit tvůrce, jenže co když je těch tvůrců veliké množství a autor jenom kopíroval cizí vědomosti a dával k nim odkazy, není diplomová práce něco jako katalog zboží (Heureka cz) s mnoha odkazy na zboží, co se nabízí na jiné stránce?

Nejlepší odpověď
Pepa25

Autorem je ten, kdo diplomovou práci napsal

Jeden ze základních požadavků na diplomovou práci je vlastní tvůrčí přínos – pokud by někdo skutečně jen kopíroval cizí vědomosti bez vlastního přínosu, pak by nemohlo jít o obhajitelnou diplomku.

Další odpovědi
paul1

Odkazy odkazují na to, kdo je skutečným autorem

elkon

Odkazy odkazují na to, kdo je skutečným autorem

Pokud je odhaleno plagijátorství, tak je dotyčný „vykopnut“.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.