alesruza

Poradíte? Čím víc citací (jejich zdrojů) v diplomové práci, tím líp, nebo naopak?

Ve své diplomové práci mám okolo 50 zdrojů.

Diplomová práce. Hodně zdrojů

Nejlepší odpověď
annas

Hodně je špatně, málo rovněž, takže tak nějak akorát. Ale co znamená hodně, či málo?

Myslím si, že je určitě lepší, když práce není stoprocentně dokonala, ale je vaše. To znamená citovat, samozřejmě záleží na délce práce, abyste se mohl k citacím či parafrázím vyjádřit a přesvědčil svou úrovni myšlení.

Domnívám se, že byste měl citace probrat s vedoucím své práce. každý obor má jiné požadavky a také záleží na tématu práce.

Další odpovědi
led

Nie je dôležité ak je veľa zdrojov, dôležité je aby boli hodnoverné a uvedené odkazy na zdroje.
„Vo svojej práci nemusíte uvádzať zdroje, ak sa chcete stať vrcholovým politikom súčasnej moci na Slovensku“(dnes kolujúci vtip na Slovensku).

ElonMusk

Zdroje, které tam jsou v zásadě jen do počtu, nejsou příliš ideální. Některým hodnotitelům jsou trnem v oku.