KubikS7

Díky za opdvěd' na předchozí otázku…ale měla jeho matka nějáký důvod proč ho zavrhovala a nenáviděla? proč?

Nejlepší odpověď
anonym

Je to smutne , ale i v dnesni dobe jsou nekteri rodice zly . Je to nejakou poruchou – psychikou – tyraji deti … ja si to neumim vysvetlit a jsem rada , ze takove zname nemam. Ani by nemohli byt mymi znamymi. -iv-

Další odpovědi
hanulka11

Balzacovi svěřili malého Honoréa kojné ze Saint – Cyr – sur – Loire, za rok 29. září tam putovala i jeho sestra Laura. 1801 se narodila sestra Laurencie, při jejímž křtu si Balzacové osvojili šlechtický přídomek. To, že byl Honoré už jako maličký izolovaný od své matky, jí nikdy neodpustil. Ostatně, vztah paní Balzac a jejího syna nikdy nebyl moc vřelý. Matka vkládala veškeré city do svého nemanželského syna Henriho a dcery Laury. Děti Laurencie a Honoré stály trochu v pozadí.

bohužel jsem to znovu zkopírovala místo odkazu

Zdroj: Balzacovi svěřili malého Honoréa kojné ze Saint – Cyr – sur – Loire, za rok 29. září tam putovala i jeho sestra Laura. 1801 se narodila sestra Laurencie, při jejímž křtu si Balzacové osvojili šlechtický přídomek. To, že byl Honoré už jako maličký izolovaný od své matky, jí nikdy neodpustil. Ostatně, vztah paní Balzac a jejího syna nikdy nebyl moc vřelý. Matka vkládala veškeré city do svého nemanželského syna Henriho a dcery Laury. Děti Laurencie a Honoré stály trochu v pozadí.

kapka

On k tomu nějaký smysluplný důvod často být nemusí. Spíše psychická porucha matky. Pokud Vás tohle téma nějak víc zajímá, doporučuji trilogii Dítě zvané to, Ztracený chlapec a Člověk jménem Dave. Je to pravdivá výpověď člověka, který zažil v dětství kruté týrání od matky. Týrala jen jeho a sourozence ne, je to nepochopitelné. Dave nakonec prožil celkem zajímavý a úspěšný život, každý takové štěstí samozřejmě nemá.