eradaur

Díky za odpověď…lze v emailové adrese, konkrétně v kontaktech posunovat adresy dle potřeby

abych měl podstatné adresy vpředu?

Nejlepší odpověď
chudst

V Outlooku (nebo Thunderbirdu?) tusim ano, mate-li webovou stranku v prohlizeci, pak ne.

Další odpovědi
mosoj

Ve Window Mail ( pokračovatel Outlooku expres) lze kontakty rozdělit do kategorií, které si lze pojmenovat. V jednotlivých kategoriích se pak kontakty řadí podle abecedy buď podle jména nebo podle příjmení.
Takže si vytvoříte na př. kategorii " nové kontakty" a přesunete si tam adresy jaké chcete. Ty již zase budou řazeny podle abecedy.

Jak je to na serveru nevím, nikdy jsem to nepoužíval.