tim-2

Díky za odpověd,ale v -programy- sem home-swetim nenašel, pouze v ikonkach,stále tedy nevím jak to ostranit.

Odpovědi
anonym

  1. a) pokud jen v ikoně na ploše, zkus pravým tlačítkem na něj kliknou
    1. a v menu klikni na vlastnosti, pokud je tam jen odkaz na web, tak smázni ikonu
  2. to samé jako 1a)
    1. v menu vyber – otevřít umístění souboru a to tě hodí do adresáře, kde je. Tady najdi uninstal a spusť.
  3. start – nastavení – ovládacích panely – programy, zde jej najdi a odinstaluj.

Jeden z bodů musí fugovat.

honza19hk

Ovládací panely-programy a funkce-tam to nqajdi a dej odinstalovat ,.Pokud to tam není tak ten na ploše je jen zástupce.A měl by jít smazat.

Pokud není jiná možnost můžeš naformátovat disk,ale nezapomeń si zálohovat.

anonym

  1. a) pokud jen v ikoně na ploše, zkus pravým tlačítkem na něj kliknou
    1. a v menu vyber vlastnosti, pokud je tam jen odkaz na web, tak smázni ikonu
  2. to samé jako a)
    1. v menu vyber – otevřít umístění souboru a to tě hodí do adresáře, kde je. Tady najdi uninstal a spusť.
  3. start – nastavení – ovládacích panely – programy, zde jej najdi a odinstaluj.

Jeden z bodů musí fugovat.
P.S.U otázky můžeš doplnit (je tam tlačítko) a celkově o upřesnění je diskuze těsně pod otázkou (modrý odkaz)