Nassin

Díky čemu máte spoustu energie a pozitivní vztah ke světu?

Nejlepší odpověď
elkon

Zdravý pohyb, pěší turistika, jízda na kole (bez baterie).

Další odpovědi
paul1

Spoustu energie už nemám, vzhledem k mému věku je to již slabší. Tak se snažím aspoň trochu cvičit, když je počasí, dělat na zahradě, máme králíky a psa, takže něco i okolo nich. A pozitivní vztah? Stále se něco najde díky čemu si ho udržuji.

quentos

Díky dennodenním procházkám v přírodě, večerní bosé chůzi (pomáhající k dobrému spánku) a rannímu cvičení Pěti Tibeťanů.

orwell

Knedlozelovepřo, k tomu trochu pivka a pak dobrý zákusek s kávičkou. Ale jsou i jiné kombinace, stejně účinné.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.