HarpPlayer

Diktování textu ve Wordu 10 a v Office 2007?

Dobrý den, existuje prosím pro Word 10/Office 2007 MOŽNOST DIKTOVAT TEXT ROVNOU DO WORDU?
Říkám si, že když to dnes umí každý Android mobil, že by to mohl umět i Word…
Ale nikde jsem to tam nenašel – ani formou doplňku…

Děkuji za jakýkoli tip…

Nejlepší odpověď
anonym

Microsoft Word to pokud vím neumí, microsoft prostě v této oblasti není tak daleko jako Google, který tuto technologii vyvinul pro Google Chrome (tedy nikoliv jen pro android aplikace ale obecně i pro jakýkoliv web otevřený v prohlížeči Google Chrome)

Pokud chcete diktovat do textového editoru jednoduše nechte Microsoft Word chvíli stranou a zkuste to v kancelářském balíku Googlu který to už dlouho umí a podporuje perfektně i češtinu. Stačí v prohlížeči chrome zadat adresu docs.google.com přihlasit se pod google účtem a můžete diktovat … Googlácký kancelářský balík je narozdíl od tomo microsoftího zdarma. Diktování tam najdete v menu Nástroje → Hlasové zadávání …

HarpPlayer

Díky za odpověď – ještě jsem našel jedno On-Line řešení:

https://dicta­tion.io/speech

anonym

Dokument který nadiktujete do docs.google.com pak můžete snadno uložit jako docx na lokální disk a otevřít jej v jakémkoliv jiném kancelářském balíku včetně LibreOffice či Microsoft Office …

anonym

pro názornost přikládám screenshot, jak to v praxi vypadá http://imgbox­.com/fjSOHUpL