digitální vysíláni rozhlasu

měl bych dotaz zda na věž SONY MHC-EC 69 mohu přijímat digitální vysílání radií z Černé hory,jsou u nás rádia na digitální příjem??

Odpovědi
jkjk

Digitalni vysilani radia u nas zatim nebezi (jen nepravidelne testovaci provoz z ruznych mist), jen nektera radia vysilaji v televiznim DVB-T. K jeho prijmu je treba set-top-box, ktery je mozne s vezi pripojit (pokud jsou na obou pristrojich prislusne konektory), programy je pak ale treba neprakticky prepinat pres set-top-box.