Džanička

Digitální vysílání

Jsem z Chrudimského kraje,a slyšela jsem že by u nás mělo končit analogové vysílání.Je to pravda?Jsou nějaké stránky kde je podrobný přehled kde a kdy má analog končit?Díky

Nejlepší odpověď
kropitko

Podívejte se na tento odkaz http://digital­ne.tv/
zadáte tam název obce,města apod..,vyjede vám přesné datum,kdy ve vašem bydlišti skončí analogové vysílání.

Další odpovědi
ReHu

Ahojky, já jsem z Pardubic, analog by měl končit příští léto.
Digitál funguje už nyní. Známí, i z Chrudimi, si pořídili set top box a s příjmem jsou max spokojeni. Je prý lepší příjem, než při analogu.