Vasilcz

Digitální teploměr na akvarium – jak nalepit?

Zdravím, mám akvarijní set a byl k němu dodán digitální nalepovací teploměr. Ale ani za boha netuším, jak ho mám nalepit :D Je k tomu potřeba nějaké lepidlo?
Díky za odpověď
Doplňuji:
btw: pokud je samolepící, netuším, jak té „samolepičnosti“ docílit

Odpovědi
anonym

Není samolepicí?
Doplňuji:
Pokud je to takový plastový pásek (něco jako – http://www.ma­mejeradi.cz/ak­varijni-teplomery/11721-akvarijni-teplomer-digitalni-nalepovaci-4010859110887.html ), sloupni krycí folii. Pokud je to jiný typ, uveď jej (nebo vyfoť). Jinak – obecně, téměř cokoli lze nalepit silikonem nebo alkaprenem.

ahold

Dají se taky „přilepit“ jako když děláš pozadí na akvarium. Stěna se navlhčí vodou s kapkou Jaru, přiložíš folii, nebo teploměr a vyhladíš. Jako při tapetování, aby pod ním nezůstaly bublinky vzduchu.