Paulovič

Digitální tachografová karta

Dobrý den,

mohl by někdo zkušený vysvětlit laikovi co znamená "digitální tachografová karta?

K čemu slouží a kde ji získat?

Děkuji Roman

Nejlepší odpověď
cukrar

Získáte jí na registru řidičů, slouží jako záznamová karta pro práci řidiče u vozidel vybavených digitálním tachometrem.
Celní správa kontroluje a zjistí že jste před přešvihl o 10 minut dobu jízdy, nikde jste nezaznamenal proč, atd…
stačí?

Další odpovědi
lukas.zmizik

digitalni tachograf plus digitalni karta je modernejsi zpusob zaznamu pracovniho rezimu ridice pro vozidla vybranych kategorii, nahrazuje starsi tachografy a papirove kotoucky.

osobne tento system nemam rad.

ziskat se da na odboru dopravy po odeslani zadosti, tusim za nejakych cca 700 kc

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.