dust8

Digitální hodinky Casio WR 100M se již nevyrábí a neprodávají?

Tyhle hodinky vlastním, ale přemýšlím, že je prodám, tak jsem hledal jejich cenu, ale nějak se mi nedařilo je někde najít. Proč je už nedělají? Nebo to jen u nás přestali vyrábět?

Doplňuji: Edison. Škoda, že ti nemohu dát už boda. Došel denní limit. Každopádně máš recht! Dává to smysl a tak jsem zkusil hodinky otočit z druhé strany a zadat do vyhledávače Casion HDD 600 a už mi je to našlo. Moc díky!
Jsou to tyto odkaz: https://www.hodinky-365.cz/casio-collection-hdd-600-1aves-x123103?gclid­=CjwKCAjwscDpBRBnE­iwAnQ0HQATwic­SzkfzyP_dXeMHRbGDrEL­t0Zf1XWb5_Nfe_xl25M1Yf­nR-n7hoCsjcQAvD_BwE

Nechápu ale, proč píšou dopředu WR 100M a co to teda značí? Aha asi Water Resistance a 100 metrů? Zbytečné. Hloubš jak pět metrů bych ani nešel, protože vím o případech kdy to zanechalo trvalé následky v uších.

Odpovědi
elkon

Tady se podívej, mě to nebaví prohlížet. https://www.hodinky-365.cz/casio-x2s011961

Edison

Co to je? Není to jen označení voděodolnosti???

dust8

Dopředu mají psát značku hodinek a né jak hluboko se s nima lze potopit.
Mají si to dát kdyžtak dozadu. Nebo to udělat tak aby mohli dát dopředu oba údaje.