LucinkaLLL

Dietologická poradna

Chtěla by jsem chodit do dietologické poradny, ale nemůžu si vařit každý den oběd (akorát o víkendu a o prázdninách), protože chodím do školy. Myslíte, že by mi v tom jídelníčku změnili nějak oběd, aby jsem si dala třeba chleba s něčím a bylo to skoro stejně výživný jako kuskus s kuřetem a grilovanou zeleninou? :D

Nejlepší odpověď
zzzzz

Ten oběd si uvaříš dopředu, třeba den předtím večer. Ve škole ho pouze sníš, bohužel pokud tam není mikrovlnka, tak studený.
S poradnami pozor!!!!!! Ne všude jsou odborníci. Někdy to vykonávají lidé, co o tom nic neví a nemají k tomu patřičné vzdělání, občas se i vydávají za lékaře.
Určitě jdi jen k lékaři, nebo dietní sestře s titulem Mgr.

Další odpovědi
Drap

Určitě, neměl by to být problém.

arygnoc

no, jedálniček sa dá urobiť i bez toho, že dáte 500 kč do vrecka podvodníkom.

keď to tak súrne potrebujete, pošlem vám číslo účtu (500/týždeň) a každý týždeň vám pošlem jedálny lístok.

dobrú chuť.
a rozum do hrsti.