Dieta-hubnout odkyselením – v čem spočívá tato dieta?

nevíte,v čem zpočívá tato dieta,o co přesněji jde u této diety,co se má a nemá atd???mate někdo z touto dietou zkušenosti?

Odpovědi
ReHu

V každém případě jakékoliv diety tohoto nebo podobného typu nejsou zdravé, jemně řečeno.
Jedinou správnou cestou je naučit se jíst zdravě a vyváženě. Tělo se čistí, nastaví se správný metabolismus a nenabírá nežádoucí tuky, i zlikviduje ty nadbytečné.
Funguje také CLA 500, ale pokud nic nezměním ve stravovacích návycích .......