Spiritus

Dieta do šatů?

Nejrychlejší a nejúčinější a nechci číst žádný nežrat a cvičit.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Přesně podle tvých kritérií odpovídám. Klidně jez co hrdlo ráčí a necvič.
Kup si větší šaty.

Další odpovědi
BEAES

Papkat o něco menší porce jídla a začít se více pohybovat, půjde to pomalu, ale jistě.

myšpulín

Ještě jsem neviděla dietu, aby byla nejrychlejší a stoprocentně nejúčinější.
To si myslím, že bysme byli všichni hubení a to by byla nuda.

venkovan

Malý dvůr a dlouhý bič s obluhou která ho dobře ovládá. Při této dietě můžeš i jíst a cvičit nebudeš.

Zdroj: život

Martina S.

Hodně aktivního sexu. Alespoň hodinu denně a kila jsou pryč.

MacaM

Koupit si stahovací spodní prádlo.

Ze své vlastní zkušenosti, účinně hubnout pouze pomalu, já mám za 5 měsíců o 2 konf. velikosti méně.

Naučit své tělo pracovat s tuky, pravidelně 5× denně v menších porcích jíst, hodně ovoce a zeleniny, pít 2,5l tekutin denně, nejlepé čistá voda ne však balená, nelazené čaje, ne černý, na každý šálek kávy slenice vody, ale ta se do pitného režimu nepočítá. Chodí se hodně čůrat, organismus s musí hydratovat, pročistit, vyplavovat tuky, jíst potraviny s vlákninou, koupit rozpustnou vlákninu, která váže tuky a dobře pročistí střeva.

Přidat bylinkové přípravky pro úpravu trávení tuků a redukci váhy, odvod metabolitů hubnutí a měsíc po měsíci hubnout max 3–5kg, aby se tělo nestresovalo a nevytvářel se jo-jo efekt 🙂
Hubnout jen tuk a ne vodu a svalovinu!!!

Jak se přibíralo, tak by se mělo i hubnout!
Zdravé tělo hubne snadněji, než nemocné!

Napište si, ráda pomohu a poradím, jak na to!

maca.lvz@seznam.cz
skype: maca.mi

majki636

Za mě naprosto spolehlivá dieta je www.prodietix.cz. Potřebovala jsem zhubnout do šatů a povedlo se ! Takže za mě velká spokojenost !

Eva Studená

Vyzkoušela bych stahovací prádlo :) To od https://www.in­timidea.cz/sta­hovaci-pradlo/ je příjemné a bezešvé

XenieRo

Kila jdou rychle, což je fakt hodně motivující! A ne jojo se nebojím. Je to celé o mě a na mě je, jak to zvládnu.

Pajka.111

Tak to je jasny, že o takové rady nestojíš… Takové rady jsou úplně na prd, no… Ale víš co, pokud chceš dál dolu třeba 5 kg, tak zkus proteinovou dietu, ta je opravdu účinná. Nejlpší dieta je Prodietix – https://www.pro­dietix.cz/

Sonka Pop

Juuu, taky držím Prodietix, a to Z3 https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dieta-do-satu?_fid=xg7r Co ty, jaký program držíš a jak jsi na tom?

SuzanKa

Holky, jak se vám ten Prodietix drží? Jako jak vám chutnaí jídla, jak rychle jdou kila dolu a nebojíte se jojo?