Dg.-epilepsie-34let lečby,osteoporpza-18 let léčby.Mám 56.letech nárok na lázne?

Užívam 16 let: Lamictal 150–0–150mg, Liskantin 100-O-100mg,Geratam 1200–1200–0mg. 10 let Fosamax.Momentálne jsem po skolabování 2 měsíce PN a v péči psychiatra na doporučení obv.lékaře.Obvodní lékař je pro lázně,odborní lékaři to zamítají s tím,že VZP to neschválí.

Odpovědi
suaeda

Neodpovím na konkrétní otázku. Pouze vím z blízkého okolí, tak se lázně v minulosti dostávali snadněji. Letos se hodně přitvrdilo a v lázeňských domech bude asi prázdněji. Nabízejí hlavně příspěvkové lázně, nikoliv tzv. křížkové.

žolik

Má mílá já bych to skusila,jdi do toho,zajdi na pojišťovnu vem si papíry co máš od lékaře,tam ti řeknou víc.Někdy nechcou papírovat lékaři odbídou lidí tím že pojištovna nehradí.

Zdroj: žolík