haniya

dezinfekční prací prostředek

dobrý večer, znáte nějaký dezinfekční prací prostředek pro miminka nejen na pleny, ale i na oblečení? děkuji

Nejlepší odpověď
mosoj

Je nějaká potřeba ho používat? Vznikla nějaká epidemie?
Klasické pleny se vyvařují to je dostatečné a oblečení stačí důkladně vyprat a vyžehlit ( to je také desinfekce).
Jinak se používá chloramin B nebo T.

Další odpovědi
hanulka11

raději nic takového nepoužívej tím jen vypěstuješ dítěti alergii , prášky jsou dost účinné na to aby prádlo dobře vypraly

elektrikář

Normální praní nebo vyvaření je dostatečná desinfekce, a případně žehlení. Pokud někdo v domácnosti nemá infekční onemocnění mnělo by to stačit.V TBC léčebně namáčeli práddlo do chloramínu a pak jej posílali do normální prádelny.