toto by se Vám mohlo hodit:
Zdroj: http://wico.webnode.cz/udrzba-kuchynskeho-prkenka/
| 0 Nominace Nahlásit |
Tak pokud by jste nechtěla použít klasický babičkovský recept na čištění,jak zmiňují ostatní,tak jsem Vám něco našla,ale neznám a nepoužívám.....jde o DEZISAN,dá se použít na celkovou dezinfekci celé kuchyně…
Dá se objednat třeba zde:
| 0 Nominace Nahlásit |
Ahojky určitě jak píše Martina,nejlepší je sůl a ocet,žádné chemikalie,jsem prodavačka masa a nic jiného není lepší.
| 0 Nominace Nahlásit |
Mě moje Babička poradila,že dřevěná kuchynská prkýnka budu mít čisté když je po obvyklem vydrhnutí přetřu rozpůleným citronem a pak opláchnu.
| 0 Nominace Nahlásit |
Celé své dětství jsme dostávali jako největší pochoutku hovězí maso
do polévky /tedy už z vývaru/,sebrané z toho dřevěného prkýnka…
Dnes by se mi obrátil žaludek naruby…
Používám malá plastová prkénka,která se vejdou do
mikrovlnky,ocet,sůl,citron rozhodně bakterie zničí,mikrovlnka rychleji a
efektivměji/bez práce/.
| 0 Nominace Nahlásit |
Já také používám ocet a sůl.
Jednou o tom mluvil Vodochodský v nějakém pořadu a dělal to stejně, tak
to snad ošetřujujeme správně 🙂.
| 0 Nominace Nahlásit |
Pouzivam mycku nadobi,i kdyz se mi to moje oblibene prkenko po nekolika letech rozpadlo a musel jsem si koupit nove,bohuzel jiz jsem nenasel v obchode takove,na jake jsem byl zvykly.
| 0 Nominace Nahlásit |
Zdravím, i my jsme docela dost nedávno řešili jaká ta dezinfekce je vlastně ta nejúčinnější a nakonec nám vyšlo, že nejlepší je dezinfikace ozonem z těchto stránek zde – https://www.ozonovani.cz/ … Je možné, že to dělají ještě jiné, ale my jsme narazili pouze na tuto, takže jen tuto mohu doporučit 🙂 Mějte se hezky a přeji krásný zbytek dne.
| Drap | 3472 | |
| marci1 | 2022 | |
| annas | 2020 | |
| Kepler | 1902 | |
| mosoj | 1778 | |
| da ny | 1591 | |
| zjentek | 1293 | |
| elkon | 1139 | |
| hanulka11 | 1028 | |
| quentos | 963 |
| Děti a zdraví |
| Ženy a zdraví |
| Muži a zdraví |
| Nemoci |
| Fitness |
| Životospráva |
| Ostatní zdraví |