Devítiletá dcera a nastávající puberta.

Dobrý den.Potřebovala bych nějaký odkaz na stránky,kde se můžu něco dočíst o tom,jak mám načít rozhovor s dcerou,která už začíná pubertou procházet.Jak mám přesně začít,abych něco neřekla nevhodně.Moje zaučení kdysi proběhlo pomocí knížky a kamarádek,já bych chtěla mluvit s dcerou sama.Díky moc

Nejlepší odpověď
anonym

ted jsem zkoušela dát na Google:( jak vysvětlit dívce)a naskočilo mi víc rad jak vysvětlit sex,menstruaci a taky se tam našla debata rodičů,tak zkuste na Google zadat o čem sní chcete mluvit a najdete rady jak rodičů tak psychologů

Další odpovědi
hanulka11

http://www.az­rodina.cz/3617-komunikace-s-detmi-v-puberte

http://vestylu­.cz/deti-a-rodina/deti-v-puberte/
Doplňuji:
určitě je lepší mluvit s ní jako s kamarádkou a ona se vám svěří- co ji třeba trápí a na co by se chtěla zeptat. Možná vás i zaskočí kolik toho již ví, každopádně přeji ať se to vydaří ,vaše komunikace ať fajn

Miroslavst

No možná by ses divila kolik toho třeba už ví, ale normálně bych si s ní promluvil jako s kamarádkou.

poa.li

Myslím, ž epříručka, ani článek nenahradí skutečně upřímný rozhovor. Nicméně inspiraci zcela jistě poskytne.. Jste to Vy a Vaše dcera. Držím palce.