tvtomasa

Devátá sféra

Nevíte kde bych mohl sehnat PRVNÍ DÍL knihy od Martina Moudrého, jménem Devátá sféra? Všude, kde jsem se díval, to je vyprodané.

Nejlepší odpověď
badisko

neni no .....nejlepe udelas kdyz budes kupovat knihy postaru.....rada tedy zni ..zajdes do sveho knihkupectvi a tam se zeptas jesli ji maji ..pokud ne tak kdy ji budou mit pokud ti reknou ze nikdy protoze to nevedou… tak je slusne poprosis ..a oni ti tu knihu obednaj ..zaplatis zalohu vetsinou polovinu z knihy ..a az jim prijde tak te informuji budto meilem nebo smskou ..je to podle dohody .....ty si tan zajdes a vyzvednes …pokud mas naprd knihkupectv tak te poslou k sipku ale to uz je holt zivot..takze ti nezbyde nez cekat az se kniha zase dotiskne a bude v nabidce …

Další odpovědi
briketka10

našla jsem PDF, jestli se dá tady stáhnout
celá verze prvního dílu knihy jsem nezkoušela ..
http://martin­moudry.wz.cz/

marci1

Vypadá to, že je již vyprodaná.Prav­děpodobně budete muset počkat na dotisk.