Kyta

Dětská sedačka,,po bouračce,,leh­ké,,prý se nesmí dál používat,,je to pravda?

Nejlepší odpověď
huxa

Ano, je to pravda. Určitě závisí, jestli to bylo jen ťuknutí, nebo jestli i airbagy zareagovali. Autosedačka je dost podobná cyklistické přilbě-ta se také nedoporučuje využívat po pádu. Mohou být vevnitř skryté praskliny.

Další odpovědi
JájsemRaibek

Když půjdeme do detailů, tak i pásy by se měly vyměnit, jelikož byly určitým způsobem napnuté a tudíž plnily svou funkci, kterou už příště plnit nemusí.