Džanička

Dětská postýlka

Mám roční holčičku a poslední dobou se naučila v postýlce zvedat matraci,zjistila že jsou pod tím laťky a v tom je ten problém.Dneska mi do nich několikrát nožičkama zapadla a já jsem jí nemohla vyndat,mám strach aby si něco nezlomila.Můžete mi poradit co mám pod matraci dát aby mi tam nepadala?Nějakou slabou a hlavně lehkou desku,jelikož postýlku přenášíme z pokoje do pokoje.A kde jí koupit.Díky.

Nejlepší odpověď
kenyrts

úplně jednoduše vyříznout 5mm překližku ve tvaru obdélníku postýlky a bude po problému,časem to stejně přestanete používat,až bude malá větší.

Další odpovědi
standa

Zkuste nejdřív to co máte ´po ruce´ 🙂 Použijte provázek nebo tkaloun a madraci jednoduše k roštu přivažte na dvou místech (pod hlavou a dole u ´nožiček´) a pak dejte prostěradlo.

panenka

skuste pod tu matraci dát tenkou dřevotřísku a tu položte nebo spíše nabíte hřebíčkama na ty latky at to tedy nezvedá nebo si skuste koupit přenosnou postílku a začni te jí vysvětlovat co může chytat a co ne ona se to časem naučí že to nemá dělat a přestane

LuciJe

Doporučila bych spíš připevnění matrace k rámu postele (gumou, tkalounem…), než pevnou desku – rošt pod matrací lépe pruží, než deska a hlavně Vám matrace takto může větrat, s deskou ne.

DJholy

Levný,lehký ak dostání v každé truhlárně: SOLOLIT

kore7

Pěkné dětské postýlky se dají pořídit na https://www.ex­pedo.cz/detske-postylky