Avatar uživatele
Džanička

Dětská postýlka

Mám roční holčičku a poslední dobou se naučila v postýlce zvedat matraci,zjistila že jsou pod tím laťky a v tom je ten problém.Dneska mi do nich několikrát nožičkama zapadla a já jsem jí nemohla vyndat,mám strach aby si něco nezlomila.Můžete mi poradit co mám pod matraci dát aby mi tam nepadala?Nějakou slabou a hlavně lehkou desku,jelikož postýlku přenášíme z pokoje do pokoje.A kde jí koupit.Díky.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Zlatonka před 5235 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kenyrts

úplně jednoduše vyříznout 5mm překližku ve tvaru obdélníku postýlky a bude po problému,časem to stejně přestanete používat,až bude malá větší.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
standa

Zkuste nejdřív to co máte ´po ruce´ 🙂 Použijte provázek nebo tkaloun a madraci jednoduše k roštu přivažte na dvou místech (pod hlavou a dole u ´nožiček´) a pak dejte prostěradlo.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

skuste pod tu matraci dát tenkou dřevotřísku a tu položte nebo spíše nabíte hřebíčkama na ty latky at to tedy nezvedá nebo si skuste koupit přenosnou postílku a začni te jí vysvětlovat co může chytat a co ne ona se to časem naučí že to nemá dělat a přestane

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
LuciJe

Doporučila bych spíš připevnění matrace k rámu postele (gumou, tkalounem…), než pevnou desku – rošt pod matrací lépe pruží, než deska a hlavně Vám matrace takto může větrat, s deskou ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DJholy

Levný,lehký ak dostání v každé truhlárně: SOLOLIT

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kore7

Pěkné dětské postýlky se dají pořídit na https://www.ex­pedo.cz/detske-postylky

před 2342 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek