Natt

Dětská narozeninová oslava,

Nevíte nějaké hry, nebo nějakou zábavu na dětskou narozeninovou oslavu? Jedeme k moři a sestra tam bude se sestřenkami oslavovat narozeniny. A já jim mám vymyslet nějaké hry. Ale bohužel jsem na to neměla ze zdravotních důvodů čas a jedeme už v úterý. I se sestrou tam budou tři holky ve věku 6,6 a 3 roky.

Nejlepší odpověď
venkovan

Třídění písku na pláži podle velikosti a barev.

Další odpovědi
manon

Co třeba tohle: Pár balónků v mnoha obměnách…
http://www.mo­jeparty.cz/in­dex.asp?menu=1363&re­cord=7252

Efchen

schovka vždycky zabere. Dobrá pak je třeba klasická stopovačka s pokladem na konci (chodíš po šipkách,hledáš praporky nebo děláš úkoly), stavění z písku nebo z kamínků, hra na tzv. slepého indiána,kdy zavážeš oči a děti hádají,co jim dáváš ochutnat,rybičky rybičky rybáři jedou,cukr kava limonada čaj rum bum,..... pohádky,předvádění pohádek,filmy,…

Deli

Vezměte vodní pistolky a uspořádejte bitvu, nechte je skládat z kamínků a mušlí obrázky…

Jana5678

U moře jsme zatím oslavu neměli, ale vždycky si tam děti hráli s míčem nebo na schovávanou. Před čtrnácti dny měla moje dcera šesté narozeniny a oslavu jsem jí uspořádala na naší zahradě. Na oslavu jsem koupila „dětský piknikový stůl":https://www.ten­tino.cz/sklada­ci-piknik-set--stul-2x-lavice/, pro naše malé hosty. Stůl byl pro ně ideální a celý den si na něm hráli hry anebo jedli dobroty.

XenieRo

Hele, tak zábava bude hodně individuální, ale… Pokud se pak děti mají zabavit, tak super je kreslící koberec. My ho doma máme a když přišli kamarádi, tak byli úplně hotový. Všichni si malovali, nevěděla jsem o nich :)

manon

Venkovan: Pochopila-li jsem to správně, neúčastníš se udělování palců :), jak tak koukám…
Ale umíš pobavit. Přinejmenším takové trhlé jedince, jako jsem já :)