Děti s čipem.Hudba nedaleké budoucnosti?

Ročně se ztratí,pohřešuje se 8500 dětí a nezletilých.
Většina se vrátí,najde se,ale.....
Jsou zcela vážně míněné návrhy,že by se dětem implantoval čip,který by pomohl.
Nebylo by to fajn?

Nejlepší odpověď
annas

Bubco, stejnou otázku jsem vkládala.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/cipovani-deti-ano-ci-ne-mohlo-by-zabranit-tragediim

Další odpovědi
Miroslavst

A v osmnácti mi jej vyjmou z těla ven? A pak zase navléknou výstražnou vestu ne?
Na jednu stranu by to nebylo špatné, ale dnes má skoro každé dítě mobil a policie není schopna si zajistit urychleně ani vyhledání pomocí mobilu, tak k čemu by jim byl čip?

jandmil

Je to vážná věc. A lidé jsou nevědomí,
mají uši, neslyší, mají oči nevidí…

Zdroj: http://www.or­thodoxia.cz/zn_do­by/ocm_5_98.htm

led

Mená sa potom prekódujú do čísiel. Hurá, každý človek dostane číslo a Veľký brat konečne bude mať menej roboty. Myslíte, že deti sa potom nebudú strácať?
PS.
splní sa konečne sen priateľov veľkého Adolfa ☹

Mili @

Asi bohužel jo…!
:-/
Doplňuji:
No nevím nevím, kdyby se ztratilo tady z vás někomu dítě, tak byste ten čip asi vítali!
I když je to hnusná představa!!!!!!!!!!­!!!

Mousinek

Hlavně aby to dobře fungovalo.

anonym

Takže když chcete zlepšit svět, naordinujte to dětem z pravěku kdy se také ztrácely. Ztrácí-li se, je takové čipování řešení? Proč se ztrácí? Vyřešit jednou takový problém jako je sexuální úchylky chtivost šukat děcka nebo moc peněz na možnost vylepšit si kosmetické vady to by bylo to pravé. Navíc pustit plyn takovým, to by taky pomohlo ale to byste nesměli být příliš humánní ke zločincům. Takové otázky na čipování lidí – krabic budou častější v domnění, že se zlepší bezpečnost. Ve skutečnosti o žádnou bezpečnost nepůjde. Jen lidé budou sami volat aby to čipování začalo. Navíc lákáno obchody které budou poskytovat služby a výhodnější nakupování. A když to začne, rozšíří se to tak, že už nebude cesty zpátky. Jenom všichni budou mlet to samé; že už nemusí stát fronty na poštách, že nepotřebují peníze. Ale jak chcete, je to váš svět a dělejte si co uznáte za vhodné.

anonym

To je švanda,ještě jsem i odpovídal.
Annas,vy tedy máte paměť! Klobouček.