Avatar uživatele
anonym

Děti bývají bezprostřední­.Zažili jste obdobnou reakci?

Školní výprava před výběhem klokanů.
Učitelka:„A takhle vypadají typičtí obyvatelé Austrálie.“
„No nazdar,“ vyhrkne malá Petruška.„Sestra se za jednoho z nich provdala.“

Honzík byl „odposlouchán“,jak si brebentí ve svém pokoji:
„Moucho,kde se tady bereš? Neber se!“

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, led, annas, iwetax, elektrikář, anonym před 4930 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Nedávno jsem potkala sousedku, šla s dcerkou od lékaře. Posteskla si, jakou prý jí malá způsobila ostudu.

Seděly v čekárně, přišla pani a zeptala se: Můžu si tady sednout? Simonka prohlásila: Sedni si na pedel.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

jednou jsem čekala se synem na zastávce na autobus,bylo léto tak jsem měla jen nátělník,vedle nás stála ještě jedna paní,syn se podíval na ní,pak na mě a zeptal se dost nahlas,mami proč ty máš prsa a ta paní je nemá?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iwetax

Přijela teta vlakem po 4letech na návštěvu a 4.letá holčička se jí po vystoupení u vlaku ptá : „Teto?A Kdy konečně odjedeš?“

Mami? Kdy bude válka?

Při příbuzenském rozbalování dárků, babička vybalí knížku a vnučka :" Tu knížku koupil k narozeninám tatínek mamince a maminka jí nechtěla"
Doplňuji:
Těsně před tím než šla maminka na řadu u lékaře , šla na záchod i s dcerou. Když přišli do ordinace tak dcera povídá „Maminka teď kakala , to smrdělo.“

Upravil/a: iwetax

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Vnučka se ptá babičky babi jak jsi sem přijela. Napřed vlakem a pak autobusem. To je divné, včera tatínek říkal, že tě sem přinesli všichni čerti.Franto honem pojď sem.Tvoji parchanti a moji parchanti tlučou našeho drahouška.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek