Děti bývají bezprostřední­.Zažili jste obdobnou reakci?

Školní výprava před výběhem klokanů.
Učitelka:„A takhle vypadají typičtí obyvatelé Austrálie.“
„No nazdar,“ vyhrkne malá Petruška.„Sestra se za jednoho z nich provdala.“

Honzík byl „odposlouchán“,jak si brebentí ve svém pokoji:
„Moucho,kde se tady bereš? Neber se!“

Nejlepší odpověď
annas

Nedávno jsem potkala sousedku, šla s dcerkou od lékaře. Posteskla si, jakou prý jí malá způsobila ostudu.

Seděly v čekárně, přišla pani a zeptala se: Můžu si tady sednout? Simonka prohlásila: Sedni si na pedel.

Další odpovědi
anonym

jednou jsem čekala se synem na zastávce na autobus,bylo léto tak jsem měla jen nátělník,vedle nás stála ještě jedna paní,syn se podíval na ní,pak na mě a zeptal se dost nahlas,mami proč ty máš prsa a ta paní je nemá?

iwetax

Přijela teta vlakem po 4letech na návštěvu a 4.letá holčička se jí po vystoupení u vlaku ptá : „Teto?A Kdy konečně odjedeš?“

Mami? Kdy bude válka?

Při příbuzenském rozbalování dárků, babička vybalí knížku a vnučka :" Tu knížku koupil k narozeninám tatínek mamince a maminka jí nechtěla"
Doplňuji:
Těsně před tím než šla maminka na řadu u lékaře , šla na záchod i s dcerou. Když přišli do ordinace tak dcera povídá „Maminka teď kakala , to smrdělo.“

elektrikář

Vnučka se ptá babičky babi jak jsi sem přijela. Napřed vlakem a pak autobusem. To je divné, včera tatínek říkal, že tě sem přinesli všichni čerti.Franto honem pojď sem.Tvoji parchanti a moji parchanti tlučou našeho drahouška.