postcd

Detektivní a právní seriály bez vražd?

Znáte nějaké seriály z prostředí právnického, detektivního (dobré na procvičování mozku), ve kterých nejsou předmětem vraždy? Třeba Hercule Poirot je výborné, ale často ponuré, nepříjemné a vraždy.

Nejlepší odpověď
quentos

Už dost lidí se shodlo na tom, že v podstatě inteligentní „detektivka bez vražd“ je Dr. House. V roli „vraha“ vystupuje nemoc a v roli „oběti“ pacient – a ten v 99% případů přežije. Dr. House to přesně řeší přesně jako detektiv – však taky jeho jméno je inspirováno Holmesem.