karprox

Kde dnes v Praze koupit deštník?

Na netu jsou jenom samé sběrny, kde vám spraví boty, vyčistí peří a podobně. Chci si jej koupit od někoho, kdo svému zboží rozumí!
Nemám na mysli to co si koupím na prvním rohu, když začne pršet, a až přestane, tak to hodím do prvního koše, který bude po ruce.
Jsem zvyklý, že když se otevřou dveře u tramvaje tak jej vystrčím a zmačknu tlačítko, a následně už vystoupím pod otevřený deštník. Kupuji trvalku na 10 – 15 let, na kterou se mohu kdykoliv a kdekoliv v terénu v jakémkoliv počasí opravdu 100% spolehnout.
Šunty neberu, a to ani od nejproslulejších značek!

Nejlepší odpověď
elkon

Deštník můžeš koupit v každé galanterii.

Další odpovědi
Arne1

U každého vietnamce. Deštník je spotřební zboží, diamanty vykládané rukojeti se už dnes moc nenosí.

nyjono

10–15 let a 100% spoleh??? To jsi mě teda rozesmál. Víš, že je 21.století a že je Praha v ČR?
Ještě se mi nestalo, ab deštník přestal fungovat najednou. Roky je v pphodě a pak se třeba ohne nebo zlomí jedna výztuha. Tak ho prostě odložím do záložní sekce a pořídím nový, bez vady a zase ho roky používám.
Prostě zajdi doopravny deštníků, tam i prodávají nebo do galanterie a nějaký si vyber.
Mně funguje deštník z Globusu už roky a bez problémů.