DIH

Desinsekce bytu

Zjistili jsme že sousedi mají doma štěnice, když si necháme vystříkat byt od firmy proplatí nám to družstvo.? Předseda o tom ví

Nejlepší odpověď
www

Není zase tak důležité, zdali si necháte ‚vystříkat‘ byt, ale to, aby se to provedlo v celém domě!
V tom případě už to řeší družstvo a navíc je to jediná možnost, jak se tohoto hmyzu zbavit!

Další odpovědi
zjentek

předseda ať tu situaci firmě a družstvu potvrdí, když zná skutečnosti a důvody nutných činností s tím spojených. Pak by mohl platit soused
..pokud teda soused nepěstuje štěnice s konkrétním záměrem, páč pak jste v pr.. ,)

elektrikář

Asanaci bude muset hradit majitel celého domu:Vystříkání jednoho bytu nic neřeší.Ty potvory se po zaplynování jednoho bytu stěhovaly po fasádě do sousedního vchodu.