Avatar uživatele
autacek

Deset firem, které jsou Čechům nejmilejší. Taky máte pocit, že jste o některých nikdy neslyšeli a jiné vám nechybí?

https://zpravy­.aktualne.cz/fi­nance/nakupova­ni/deset-firem-ktere-jsou-cechum-nejmilejsi-projdete-si-proc/r~1cd56a­0e6bcd11e7bc9f002590604f­2e/?_ga=2.224386259­.979019302.1499843396-1625873457.1475794175

Co si myslíte o takových anketách a reálnosti výsledků?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Drap, Kepler před 2464 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Co je na tom vyjímečného. Každý den to vidíme ať už v podobě anket, článků, nebo jiných vychytávek. Kdo má peníze ta si může zaplatit i průzkum s výsledky jaké potřebuje. Tady se snaží prosadit i samotná firma, která údajný průzkum prováděla. Po zaplacení vytvořím do rána 20 podobných průzkumů

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Ano, taky jsem na to před chvílí koukal dost vyjeveně. O firmách z dolní poloviny žebříčku jsem v životě neslyšel a mezi těmi prvními bych si dokázal představit úplně jiné. Pravděpodobně byla metodika průzkumu dost pochybná.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Klaproth

Na prvních třech místech jsou nějaké banky. Opravdu se mi nechce věřit tomu, že v anketě odpovídali pouze lidé, kteří mají zkušenost se všemi třemi. Pokud nemají, je taková anketa o ničem. O některých firmách z dolní poloviny jsem v životě neslyšel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… každej ptákovině se nedá věřit, je okurková sezona a todle je evidentně zaplacenej článek … nebo von tomu někdo opravdu věří?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Anketě nevěřím, její výsledky jsou takové, jaké si zadavatel přál. Některé z uvedených nejmilejších firem vůbec neznám (mobil.cz, rohlík, ugo). Jiné znám pouze zprostředkovaně z TV reklamy (banky).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek