autacek

Deset firem, které jsou Čechům nejmilejší. Taky máte pocit, že jste o některých nikdy neslyšeli a jiné vám nechybí?

https://zpravy­.aktualne.cz/fi­nance/nakupova­ni/deset-firem-ktere-jsou-cechum-nejmilejsi-projdete-si-proc/r~1cd56a­0e6bcd11e7bc9f002590604f­2e/?_ga=2.224386259­.979019302.1499843396-1625873457.1475794175

Co si myslíte o takových anketách a reálnosti výsledků?

Nejlepší odpověď
Drap

Co je na tom vyjímečného. Každý den to vidíme ať už v podobě anket, článků, nebo jiných vychytávek. Kdo má peníze ta si může zaplatit i průzkum s výsledky jaké potřebuje. Tady se snaží prosadit i samotná firma, která údajný průzkum prováděla. Po zaplacení vytvořím do rána 20 podobných průzkumů

Další odpovědi
Kepler

Ano, taky jsem na to před chvílí koukal dost vyjeveně. O firmách z dolní poloviny žebříčku jsem v životě neslyšel a mezi těmi prvními bych si dokázal představit úplně jiné. Pravděpodobně byla metodika průzkumu dost pochybná.

Klaproth

Na prvních třech místech jsou nějaké banky. Opravdu se mi nechce věřit tomu, že v anketě odpovídali pouze lidé, kteří mají zkušenost se všemi třemi. Pokud nemají, je taková anketa o ničem. O některých firmách z dolní poloviny jsem v životě neslyšel.

Mc Merkurion

… každej ptákovině se nedá věřit, je okurková sezona a todle je evidentně zaplacenej článek … nebo von tomu někdo opravdu věří?

Lamalam

Anketě nevěřím, její výsledky jsou takové, jaké si zadavatel přál. Některé z uvedených nejmilejších firem vůbec neznám (mobil.cz, rohlík, ugo). Jiné znám pouze zprostředkovaně z TV reklamy (banky).