Adéla Joon

Dermacol Princess krem

Chtěla jsem se zeptat jetli vám taky někdy nějaka pani v drogerii poradila špatně .Nebo sem dneska šla do drogerie a kupavala jsem si dermacol pincess cream měla jsem tam obal všechno a pani mi ukazala uplně něco jineho sice to měla stejný obal na ale vevnitř byl uplně jiný krem papirovy obal byl stejný ach jooo ja mám ale smulu :-*

Nejlepší odpověď
ReHu

To není smůlou. Ale tím, že prodavačky jsou od toho aby prodávaly a ne aby měly přehled a poradily.
Proto já nekupuju kosmetiku ani ostatní drogerii v obchodě.
Když se spletu, nebo se mi změní nějakým vlivem pleť mohu přípravek do 3 měsíců vrátit 🙂.

Další odpovědi
dagry

Ale slečno, ta prodavačka přece nemůže za to, že v krabičce byl vložený jiný krém ! Ona ho tam přece nedala. Občas Dermacol Princess kupuji a pokud vím, tak jsou přece ještě zabaleny v celofánu. Jeden takový mám zrovna v ledničce. A doufám, že tam bude krém s mořskými řasami, který jsem si původně koupila. Mně osobně se teda ještě nestalo, že bych v krabičce našla jiný výrobek, než ten, který jsem chtěla. Mělas to jít teda reklamovat.